Koučování s myšlenkovou mapou

Koucing-s-myslenkovou-mapouKoučování s myšlenkovou mapou je koučovací proces využívající metodu myšlenkových map. 

Je určen pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet koučink jinak než jak byli dosud zvyklí. Unikátní spojení koučinku a myšlenkových map zintenzivňuje výsledky koučování svým grafickým zpracováním. Černé na bílém dostane každý klient, který takto zaměřený koučovací proces absolvuje.

Grafické zpracovaní výsledku koučování do myšlenkové mapy pomáhá odhalit souvislosti jednotlivých věcí toho, s čím klient na koučink přichází. Program je určen těm,  kteří neví, jakým směrem by se ve svém rozvoji měli ubírat, mají nějakou představu, ale potřebují si sestavit priority, celkový plán a strategii, a nebo si chtějí jednoduše vyzkoušet nový způsob práce v koučování.

Na základě myšlenkové mapy a její názorné podoby si sám klient za pomoci kouče stanoví, které oblasti ke svému rozvoji vnímá jako nejdůležitější a určí si plán realizace.

Obsah programu Koučování s myšlenkovou mapou:

1. schůzka (cca 2-2,5 hodiny)

Úvod do tématu myšlenková mapa v koučování
Koučování s myšlenkovou mapou

2. schůzka (cca 60 min.)

Myšlenková mapa + zhodnocení oblastí k rozvoji klienta

Celková délka trvání programu: 3-3,5 hod.)
Kouč: Mgr. Hana Urbanová
Cena:  4000 Kč/os

Co je Koučink?

Co jsou myšlenkové mapy?

kouč Mgr. Hana Urbanová, Fullcoaching.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>