FULL Networking

Group of unidentifiable business people

Vytvoříme Vám networkingovou akci přímo na klíč:

  • Organizujete firemní akci a Vaši zaměstnanci se navzájem neznají?
  • Organizujete akci pro ty, kteří se mezi sebou téměř neznají?

Akce na klíč jsou vhodné pro setkání firemních zaměstnanců, nebo i večírek formou úvodního překvapení, které rozhýbe průběh akce a umožní lidem být komunikačně aktivní. Umožníte tak těm, pro které akci připravujete možnost se osobně seznámit a navázat tak nové formy spolupráce či partnerství.

Co umíme a nabízíme:

Díky naší znalosti osobnostní typologie, koučování, psychologie a vedení týmu dokážeme navodit kreativní atmosféru, která ve vás nastartuje tvůrčí proces flow.  Tím dosáhneme mnohem větší efektivity při navazování přínosných obchodních partnerství. Pokud od networkingu očekáváte něco více než výměnu vizitek a několik her na tzv. “prolomení ledu”, je náš FULL Networking to pravé pro Vás. Pokud chcete řešit výlučně svůj “business” a nemáte zájem o získání nových impulsů a nápadů pro Vaše podnikání, pak nechoďte.

Průběh akce:

Během FULL Networkingové akce se její účastníci seznamují v menších skupinách. Tyto skupiny se několikrát během večera mezi sebou promíchají tak, abyste potkali nejen nové osobnosti, ale získali i více inspirace a know how pro své aktivity a sebe sama.

Na základě promyšlených her a úkolů se dostanete hluboko do problematiky své práce nebo podnikání. Díky aktivnímu naslouchání se dozvíte více o ostatních. Během skupinových her se Vám otevřou podnikatelské obzory, o kterých doposud nemáte tušení.

Celý program probíhá pod vedením zkušeného kouče a moderátora. Během večera si můžete odpočinout u inspirativních vstupů osobností, které se s Vámi rádi podělí o své zkušenosti.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na hana.urbanova@fullcoaching.cz , tel.: +420 733 655 662.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>