Simulační nácvik

Ať se ovce pasou, vy si jděte svojí trasou!

Nenechte si radit a přijďte si na to sami – vyzkoušejte si svůj vlastní Simulační nácvik určený pro jednotlivce.

Čeká vás důležitá situace a chcete co nejvíce navýšit možnost jejího zvládnutí? Chcete zvýšit svoji šanci úspěchu při obchodním jednání? Připravujete se na důležitý výstup, nebo vás čeká praktická prezentace vašich dovedností?

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPraktický nácvik a simulace s prvky koučování vám pomohou se na tyto situace co nejlépe připravit a maximalizovat tak jejich úspěšné zvládnutí.

Nácvik vychází z individuálního koučovacího přístupu ke klientovi v kombinaci s našimi typologickými maskami, což mu umožní řešení a aplikaci metody na základě jeho požadavků a odborného vyhodnocení. Drobné detaily a specifika klientovi situace mají vliv na to, proč je průběh takového nácviku u každého jiný.

Simulační nácvik je užitečný např. v těchto situacích:

Čeká mě důležitá prezentace pro obchodní partnery, které potřebuji zaujmout, a  to s ohledem na jejich specifický přístup a povahu
Potřebuji obhájit svůj návrh ve své práci/soukromém životě
Chci jednat s lidmi tak, aby se mě osobně nedotýkala jejich argumentace
Potřebuji umět reagovat v komunikaci s mým blízkým bez použití negativní emocí

Lektor: Mgr. Hana Urbanová

Cena: 1590 Kč/90 min.

S naším simulačním nácvikem se naučíte lépe komunikovat na všech úrovních. Zlepšíte tak svoji efektivitu a flexibilitu, a to za minimální časové investice.

Stejně jako koučink můžete využít tento program i jako dárek formou dárkového poukazu.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>