Restartuj se!

Stojíte před novou životní výzvou a nejste si jisti, zda jste na nadcházející změnu dostatečně připraveni? Splním očekávání nových kolegů a šéfa? Přijmou mě přátelé a rodina mého nového partnera? Uspěji na prvním rande? Dnešní svět nás nutí do celé řady kroků do neznáma. Ale co s přirozeným strachem z nového prostředí a přijetí cizí skupinou?

Co s vámi uděláme?

Abychom byli v nové situaci úspěšní, potřebujeme být připravení. Pokud s námi souhlasíte, napadá vás zřejmě otázka, jak se připravit na něco, co je pro mě neznámé? Proto je tady náš rozvojový program Můj restart. Nečekejte, že budeme věštit z křišťálové koule, co vás čeká. Ale spolehněte se, že vás dokážeme mentálně připravit tak, abyste byli v nové situaci úspěšní, a to včetně volby vhodného oblečení a vaší image. Průběh kurzu, jeho délku, hloubku a časový rámec přizpůsobíme zcela vašim potřebám a potřebám vyplývajícím z vaší situace.

Jako rozvojový program je Můj restart praktický a individuálně nastavitelný program pro přípravu jednotlivců na důležitou událost nebo roli ve společnosti či pracovním prostředí.

Cílem programu je připravit vás na tuto příležitost tak, abyste prodali nejen své schopnosti, ale zároveň zvládli situaci profesionálně a cítili se pohodlně, sebevědomě a působili tak co nejlépe na své okolí.

Pomocí naší metody zvyšování vašeho sebevědomí odbouráme velkou část trémy, která vám brání podat maximální výkon v klíčových životních situacích (nástup na novou pozici, zkoušku, pohovor, schůzku, společenskou událost).

Jak program probíhá?

V první fázi potřebujeme vědět, na jakou akci či významnou událost přesně se chystáte, v jakém termínu a jaká je vaše představa o průběhu vašeho programu Můj restart. Toto vše vyřešíme na naší první schůzce. Výstupem ze schůzky bude náš návrh programu, který následně společně doladíme. Pak už se jen domluvíme na termínu a podmínkách realizace

Co získáte v našem programu Můj restart?

  • sebejistotu a tím si zajistit vyšší pravděpodobnost úspěšného jednání
  • praktické nástroje v jednání s různými typy lidí
  • s ohledem na vaši osobnost a preference vám pomůžeme najít vás osobní styl v oblékání a podtrhnout tak vaše osobní kouzlo a charisma
  • naučíte se efektivně využívat svoji unikátní osobnost pro úspěšnou komunikaci a vyjednávání
  • naučíme vás, jak využít osobnostní typologii v komunikaci a svém osobním růstu
  • zjistíte, jak využít sebekoučink a klást si ty správné otázky, které vás posunou k vašemu cíli

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>