Reference

logo lache
1780777_618574121547566_858556132_n941295_632278363482804_934604362_nlogo spořka


Podobných nabídek už jsem viděl spoustu, a proto jsem po přečtení obsahu program cítil mírnou nedůvěru. Nicméně už jsem vyčerpal snad všechny možnosti, jak se konečně dohodnout se svým obchodním partnerem, se kterým jsem firmu před třemi lety zakládal, na dalším rozvoji naší firmy. Říkal jsem si, že nemám co ztratit. Už při rozboru mé osobnosti jsem začal přicházet na to, proč jsou mé vize tak rozdílné od vizí mého společníka. Na konci celého programu jsem měl chuť se svému parťákovi omluvit. Nebude to ale třeba. Teď vím, proč vidí naši budoucnost jinak než já, a to mi dává vnitřní klid na to, abych se dokázal naladit na jeho osobnost a dosáhnout konečně shody!

Pavel B. – podnikatel ve stavebnictvíZachránili jste mi vztah!! Před půl rokem jsem se seznámila s atraktivním mužem. V spoustě věcí si bezvadně rozumíme, ale poslední dobou mezi námi docházelo ke konfliktům, kterých pak oba litujeme. I když se vždy dokážeme usmířit, jak jednou rozbijete vázu a slepíte ji, pořád bude rozbitá. Náš vztah směřovat k rozchodu a já už vyčerpala všechny možnosti jej zachránit. Od kamarádky jsem se dověděla, že existuje tento trénink a můj přítel kupodivu souhlasil účastnit se programu se mnou za jednu cenu. Bylo to pro mě důležité, protože jsem viděla i z jeho strany zájem náš vztah zachránit. Během tréninku jsem měla pocit, jakoby nás Ondra (lektor programu) znal odjakživa. Až nás to děsilo :-) Byla to zábava a spousta užitečných informací, které teď s přítelem přenášíme do našeho vztahu. Teď naše každá neshoda končí už v zárodku a smějeme se, protože víme, proč vznikla :-) ) Věřím, že nám to vydrží a vám jsem moc vděčná. Vám, kteří čtete tyto řádky, chci říct: „Zkuste to“!

Monika – překladatelkaObával jsem se, že tato konzultace budou jen vyhozené peníze – z principu na tyto metody nevěřím. Prožil jsem řadu tréninků ve firmě a i když to byla zábava, praktický dopad na můj život to nemělo. Absolvování tohoto programu nyní naopak hodnotím pozitivně a chci poděkovat za trpělivost, pochopení a velmi praktické způsoby, jak lépe pochopit styly komunikace našich zákazníků. Už nejsem zdaleka v takovém stresu jako dřív a mám pocit, že jim lépe rozumím. Daří se mi i lépe uzavírat dohody.

Richard – manažer v obchodní firmě


 

Díky možnosti účastnit se Marketingové komunikace pro rodiče aneb překážka je příležitost, jsem dostala možnost Vás poznat pracovně a i metodu se kterou pracujete.
Předtím jsem věděla, že koučink existuje, ale jaká má přesná pravidla tak to ne.
Jsem ráda, že jsme spolu mohli projít část mé cesty k sebepoznání. Již pár let s tímto tématem pracuji, tak už mám něco za sebou.
A proto si dovolím posoudit, že tato metoda je velmi dobrá při aktuálních problémech (partnerských, pracovních i jiných) člověk se nemusí patlat v minulosti, ale uvědomuje si co je pro něj důležité a co si doopravdy přeje.
Na konci sezení někdy přijde překvapení, co je doopravdy mé přání a určení směru, kam se dál vydat. Odpověď byla vždy ve mě jen ukryta pod nánosy povinností, pravidel a očekávání druhých.
Kouč je velmi důležitý, aby udržel klienta u daného tématu i když se klientovi do určitých věcí nechce a radši by slyšel udělej to a to a bude to dobré, jsem ráda, že jsem to od Vás nikdy neslyšela a musela jsem si na vše přijít sama. Teď z toho mám dobrý pocit a věřím, že jsem si uvědomila pro mě zásadní věci. Přeji Vám hodně soukromých a pracovních úspěchů a zůstaňte dál průvodcem lidí na cestě k sobě.
S přátelským pozdravem
Kateřina


Tak s maskami na rozvojových seminářích jsem se ještě nesetkal. Dostali jste mě! Jak svým přístupem, schopnostmi i tím, co jsem si z kurzu odnesl. Očekával jsem to, že se pobavím jako v divadle při představení, ale to, že si odnesu pro mě zásadní poznání o sobě a zjištění, proč mi nefungují v životě vztahy, to jsem opravdu nečekal. Máte můj obdiv a moc vám fandím, aby se vám podařilo vaši práci co nejvíce rozšířit a dostat do povědomí.


Karel, regionální obchodní zástupceDobrý den, zašla jsem si do Opery na oběd, posadila se na předzahrádku a pozorovala chlapy!:-D Jsem si říkala, jaká to jsou krásná stvoření a co proti nim mám?:-) No super! Škoda, že Vás nemám doma!:-D Potom jsem se setkala na lavičce se skvělou babičkou a jak jsme si tak povídaly, tak jsme zjistily, že toho máme tolik společného, že jsem se obě začaly smát! Bylo to velmi hezké setkání!


Zkusila jsem osobnostní test a vyšlo mi osobnostní typ INFJ – umělec, tak to byl šok, já se Vám celý život cítím jako umělec – floristika, šperk…, jen ten můj mozek mi to nějak pořád zpochybňuje!:-D


Já Vám moc a moc děkuji! Neumím popsat, co cítím, ale děkuji!:-)


Mějte se krásně!


Renáta, účetníMasky jsme využívali při teambuildingových hrách jako rekvizity. A osobně jsem je zažil i v terapii. Absolutně je pro mě nové jejich využití společně s osobnostní typologií. Mám hodně o čem přemýšlet a dokonce jsem již začal některé věci uvádět do praxe. Vidím, co všechno jsem opomíjel a o co se ochuzoval. V tomto případě se mi na doporučení kolegy vyplatilo být otevřený. Podle mě masky neřeší jen poznání sama sebe. V čem vidím ten největší přínos je, že napomáhají orientovat se ve svém okolí a díky tomuto pochopení jsou dobrou prevencí před vyhořením. Inovaci zdar a vám hodně úspěchů.


Petr, team lídrIndividuální koučování s Hankou pro mě bylo zásadní podporou v mém úspěšném osobním rozvoji. Samotný koučink mi ukázal celou řadu způsobů, jak nahlížet na události v mém soukromém a profesním životě z různých úhlů pohledu a chápat je v širších souvislostech. Důležitá pro mě byla schopnost Hanky vhlížet do mých myšlenkových pochodů a ukázat mi jiné možnosti mého myšlení a další rozměry mého uvažování. To mělo velmi pozitivní dopad na mé vystupování v různých životních i pracovních situacích. Pod zkušeným a strukturovaným vedením Hanky jsem si našel svůj vlastní potenciál a objevil spoustu možností pro jeho využití.
To, co v mých očích dělá Hanku špičkovým odborníkem ve svém oboru je v první řadě schopnost empatie a vhledu do způsobu mého myšlení, které je v některých aspektech velmi komplikované. Do samotného procesu nevkládá vlastní zkušenosti s určitou problematikou, což mi dává obrovské množství prostoru „přijít si na to sám“. Nicméně Hanka umí být i výborným mentorem a citlivě rozpoznávala chvíle, kdy mi bylo vhodné nabídnout radu či osobní zkušenost v dané oblasti. Samozřejmě vždy po předchozí dohodě. Tím také oceňuji její férový přístup.
Mám zkušenosti hned s několika kouči, se kterými jsem byl ne vždy úplně spokojený. Ať už z důvodu, že mi „lidsky nesedli“, anebo měli tendenci si ulehčovat práci manipulací. I na základě těchto zkušeností mohu všem Hanku doporučit jako opravdového profesionála a sympatického člověka, který mi díky svému přístupu otevřel dveře do míst, o kterých jsem doposud jen snil. Hanko, veřejně Ti děkuji :-)

Ondřej, projektový manažerNa kurzu byla úžasná atmosféra. Člověk se dovídá spoustu nových věcí o sobě a komunikaci obecně a ještě si to užije. Tak inspirativní chvíle jsem dlouho nezažila, a to pracuji jako umělec. A vaše masky se mi moc líbí, opravdu umělecké dílo.


Monika


 


Na základě svých několikaletých zkušeností ve středním managementu mám touhu a potřebu se dále osobně vzdělávat v tom, být lepší šéf i partner. Díky Hance se mi obojí daří. Uvědomila jsem si, že pokud člověk ustrne v jisté životní fázi a uzavře se dalším obzorům a možnostem, ochuzuje svůj život a jeho kvalitu. Hanka mě vždy dokáže perfektně nasměrovat a najít se mnou řešení, která přesně pasují do mého stylu života a mé životní filosofie, proto bych ji s klidným srdcem mohla doporučit dalším, kteří chtějí být lepší a hledat další možnosti svého osobního rozvoje.

Jana, kouč a psychoterapeutNaučil jsem se, jak do hloubky řešit efektivně to, co mi dříve zabralo hodně času. A naučil jsem se většího pochopení a tolerance vůči ostatním. Co mě zaujalo nejvíc, byl rozbor jednotlivých aspektů osobnostních typů a to, jak je využít v praxi.


Marek, podnikatel


 


Slovo koučink a koučování jsem slýchavala často. Lecos jsem si o něm i přečetla, měla jsem na základě těchto informací jakousi představu, co koučink a koučování je, jaký je asi rozdíl mezi ním a psychologií či psychoterapií.V praxi jsem se však setkala s koučováním poprvé v rámci kurzu Překážka je příležitost, kdy součástí školení bylo právě i 8 hodin koučinku. Těšila jsem se moc a byla hodně zvědavá, co mě čeká. Vybrala jsem si koučku Hanku, která mi byla sympatická již na svých webových stránkách. Setkání bylo milé a splnilo mé očekávání. Hanka působila velmi sympatickým a klidným dojmem, koučink vedla profesionálně, ale přitom si ponechala i lidskost, což se mi moc líbilo. Atmosféra na našich setkáních byla uvolněná a přátelská. Zároveň ale Hanka vhodně volenými otázkami a zamyšleními přispívala a pomáhala k řešení mých otázek. Výborné byly její zápisky. Vše, co jsem říkala a bylo podstatné, zapisovala na papír, který mi pak vždy na konci setkání dala. Já jsem si tedy vždy mohla znovu prohlédnout, co jsem říkala a ke všemu se opakovaně vracet. Dobré byly i drobné úkoly, které jsem měla v rámci své zakázky plnit – např. si něco zapisovat, zkusit se na věci dívat jinak atd. Hanka mě i inspirovala k nákupu knih s tématem koučinku a osobnostní typologie. Knihy jsou velmi podnětné a rozhodně se hodí do života.Celkově tedy hodnotím naše setkání jako velmi příjemná, zajímavá a pomáhající k utřídění si odpovědí na své životní otázky. Škoda, že setkání nebylo více :-) .


Vřele tedy koučink doporučuji jako výbornou metodu pro nacházení řešení na své problémy či otázky. A Hanku jako koučku doporučuji samozřejmě také! Děkuji jí za milá a podnětná setkání a přeji hodně štěstí a energie do osobního i pracovního života.

Petra, mateřská dovolená


 


Hanka je velice profesionální a zkušený kouč. Vystupuje tak, chová se tak a výsledek z koučinku tomu odpovídá. Při koučování postupuje velice systematicky a její dokonalá práce dovede každého k výsledku, který očekával, nebo i dále. Ve své práci je velice precizní a je to kouč jako žádný jiný.

Ondra, motivační spíkr


 


Paní Mgr. Hana Urbanová spolupracovala s naší organizací a velmi profesionálně se věnovala koučinku našich zaměstnanců i dobrovolníků. Nesmírně oceňuji partnerství, které správný kouč poskytuje.
Díky její podpoře naši zaměstnanci a dobrovolníci byli schopni lépe formulovat své potřeby a sledovat zejména interpersonální vztahy na pracovišti. Lépe se jim daří spolupracovat a mluvit s klienty. Na základě jejich podnětů jsme modernizovali některé naše postupy, zrychlili jsme proces předávání informací a minimalizovali se nejasnosti ohledně kompetencí a zadávání přesčasů zaměstnancům.
Pro mne osobně koučink s Hanou byla úžasná mobilizace mých vlastních sil a dovedností a jejich razantní napření správným směrem. Můj vztah k práci byl pozitivní i před koučinkem, ale nyní si v některých situacích dokážu lépe utřídit myšlenky. Pokouším se používat metody, které byly navrženy při koučinku. Přínosem absolvovaných setkání, pro mne osobně, byla i možnost si o svých pracovních problémech pohovořit s nestrannou osobou a vytvoření vlastní „kuchařky“ pro zvládání budoucích situací. V rámci atmosféry a vztahů na pracovišti jsem se naučila vnímat více pocity a projevy, ať svých podřízených, kolegů či dobrovolníků, a tím lépe pak usměrňovat komunikaci a předcházet konfliktům. Jako zásadní přínos hodnotím změnu svých postojů a návyků, které mě často nutí vnímat věci a lidi z jiného úhlu pohledu a při pozitivních výsledcích znovu motivuje k jejich opakování, případně rozšiřování a tím prohlubování svých vědomostí, poznatků a zkušeností.

Bc. Markéta Fišarová, Lačhe Čhave


 


Sólo rodiče ve složité životní situaci, kteří hledají práci, mají mnohdy nízké sebevědomí. Což vyžaduje opravdu jemné našlapování. Jak vyplývá z reakcí koučovaných Hanka zvolila velmi citlivý přístup, aniž by rezignovala na výstup. Koučink není terapie, ale kladení správných otázek a někdy i nepříjemných. Odbornost kouče spočívá v tom, kdy je položit. Hanka správný čas umí poznat. Díky pečlivé přípravě a vnímavosti pomohla objevit skrytý potenciál několika matek v kurzu Překážka je příležitost.

Jolana Turnerová, výkonná ředitelka Spiralis

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>