O nás

Kdo jsme?

9P3H4410Pomáháme jednotlivcům a organizacím trvale rozvíjet jejich potenciál. Společně s nimi hledáme způsoby k efektivnímu dosažení jejich cíle. Jsme maximálně objektivní a vždy jednáme v souladu s tím, co je pro naše klienty prioritou.

Jaké jsou naše cíle?

S ohledem na komplexní řešení využíváme inovativní metody s důrazem na individuální přístup ke klientovi. Řešení šijeme na míru tak, aby odpovídala potřebám našich klientů. Naším cílem je zpopularizovat témata osobnostní typologie a koučovací / typologická maska. Popularizací těchto témat chceme působit na společnost a zvyšovat kvalitu života lidí v našem okolí, ať už v životě soukromém nebo firemním. Zároveň zvyšovat jejich prosperitu, efektivitu v komunikaci a budovat tak kvalitní zázemí pro plnění individuálních či firemních cílů.

Co vám můžeme nabídnout?

Naše nabídka zahrnuje individuální a týmové rozvojové kurzy, ve kterých využíváme přístup vycházející z osobnostní typologie, práce s typologickou maskou a koučování. Naše vzdělávací kurzy se opírají o teoretický základ a praktický nácvik dovedností účastníků tak, aby očekávaných výsledků klienti dosahovali již během absolvování kurzu. Neustále se vzděláváme, sledujeme trendy a vyvíjíme naše kurzy.

Jak jsou naše hodnoty?

Při naší práci klademe důraz na zpětnou vazbu našich klientů, která nám v naší práci velmi pomáhá. Jsme společensky odpovědní, a proto podporujeme řadu neziskových projektů.

Náš tým

kouč Mgr. Hana Urbanová
lektor rozvojových kurzů Ondřej Smidák
stylistka programu „Můj restart“ Dagmar Panocha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>