Jak se vyznat v lidech?

Nerozumíte si s jinými lidmi ve Vašem okolí a rádi byste našli způsob, jak k lidem najít cestu?

Řešení pro zlepšení vašich mezilidských vztahů pomocí praktického použití osobnostní typologie a tréninku s okamžitou zpětnou vazbou a péčí o vaši osobnost s individuálním přístupem. V tomto duchu jsme vytvořili individuální otevřený kurz Umím v tobě číst!

Jak program probíhá, jak dlouho trvá a co je jeho náplní?

- společně provedeme detailní rozbor vaší osobnosti a osobnosti vaše komunikačního protějšku
- poznáte sami sebe, svůj typ osobnosti, pojmenujete si způsob vašeho vystupování vůči okolí a váš styl komunikace
- na praktických příkladech zjistíte, v čem je váš komunikační partner odlišný a proč se vám nedaří dosáhnout shody
- najdete oblasti pro váš rozvoj a praktické typy, jak dosáhnout žádané změny
- zjistíte, jak dosáhnout s vaším protějškem shody v souladu, aniž by došlo ke konfliktu
- zažijete hravý a zábavný trénink komunikace s vaším partnerem pomocí typologické masky
- zažijete další praktická cvičení komunikace (zvyšování představivosti pomocí koučovacích karet, modelové situace, argumentace)
- možnost přímé účasti vašeho komunikačního partnera s jeho aktivním zapojením (platí výše uvedená akce 1+1, váš komunikační partner má tento program zdarma)

Zkušenosti účastníků našeho kurzu:

Podobných nabídek už jsem viděl spoustu, a proto jsem po přečtení obsahu program cítil mírnou nedůvěru. Nicméně už jsem vyčerpal snad všechny možnosti, jak se konečně dohodnout se svým obchodním partnerem, se kterým jsem firmu před třemi lety zakládal, na dalším rozvoji naší firmy. Říkal jsem si, že nemám co ztratit. Už při rozboru mé osobnosti jsem začal přicházet na to, proč jsou mé vize tak rozdílné od vizí mého společníka. Na konci celého programu jsem měl chuť se svému parťákovi omluvit. Nebude to ale třeba. Teď vím, proč vidí naši budoucnost jinak než já, a to mi  dává vnitřní klid na to, abych se dokázal naladit na jeho osobnost a dosáhnout konečně shody!
Pavel B. – podnikatel ve stavebnictví

Zachránili jste mi vztah!! Před půl rokem jsem se seznámila s atraktivním mužem. V spoustě věcí si bezvadně rozumíme, ale poslední dobou mezi námi docházelo ke konfliktům, kterých pak oba litujeme. I když se vždy dokážeme usmířit, jak jednou rozbijete vázu a slepíte ji, pořád bude rozbitá. Náš vztah směřovat k rozchodu a já už vyčerpala všechny možnosti jej zachránit. Od kamarádky jsem se dověděla, že existuje tento trénink a můj přítel kupodivu souhlasil účastnit se programu se mnou za jednu cenu. Bylo to pro mě důležité, protože jsem viděla i z jeho strany zájem náš vztah zachránit. Během tréninku jsem měla pocit, jakoby nás Ondra (lektor programu) znal odjakživa. Až nás to děsilo :-) Byla to zábava a spousta užitečných informací, které teď s přítelem přenášíme do našeho vztahu. Teď naše každá neshoda končí už v zárodku a smějeme se, protože víme, proč vznikla :-) ) Věřím, že nám to vydrží a vám jsem moc vděčnáJ Vám, kteří čtete tyto řádky, chci říct: „Zkuste to“!
Monika – překladatelka

Obával jsem se, že tato konzultace budou jen vyhozené peníze – z principu na tyto metody nevěřím. Prožil jsem řadu tréninků ve firmě a i když to byla zábava, praktický dopad na můj život to nemělo. Absolvování tohoto programu nyní naopak hodnotím pozitivně a chci poděkovat za trpělivost, pochopení a velmi praktické způsoby, jak lépe pochopit styly komunikace našich zákazníků. Už nejsem zdaleka v takovém stresu jako dřív a mám pocit, že jim lépe rozumím. Daří se mi i lépe uzavírat dohody.
Richard – manažer v obchodní firmě

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>